Kargo ve Teslimat Bilgileri

Giz'in İzi, siparişlerinizi en kısa zamanda size ulaştırabilmeyi hedefler. Stoklarımızda bulunan ürünler Saat 15.00’ten önce sipariş verilirse aynı gün kargoya verilmektedir. Kapıda ödemeli siparişlerde alıcı ve adres doğrulaması yapıldığı için siparişinizin kargoya teslim edilmesi 3 iş günü sürebilir. Aksi durumlarda sipariş teslim süresi 7 işgünüdür. Siparişinizin belirtilen süreden önce size ulaşmasını istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.


Siparişler hangi kargo şirketi ile gönderilir?

Siparişleriniz Sürat veya PTT Kargo ile gönderilmektedir. Kapıda ödemeli siparişler yalnızca PTT kargo ile gönderilebilmektedir.


Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişinizin kargoya teslim edildiğinde tarafınıza kargo takip numarası gönderilmektedir. Aşağıdaki ilgili kargo firmasına tıklayarak takip numaranızı sorgulayıp kargonuzu takip edebilirsiniz.

Sürat Kargo Takibi

PTT Kargo Takibi


Kurye Hizmetiniz Var mı?

İstanbul’ un bütün ilçelerine kurye ile teslimat yapılmaktadır. Kurye ücreti tarafınızca ödenecektir.


Acil Siparişlerde Ne Yapmam Gerekiyor?

Sipariş ekibimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Acil özel durumlarda gereken özen gösterilmektedir.


Kargo Firması Beni Adresimde Bulamazsa Ne Yapmam Gerekiyor?

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmaları kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


Siparişim Hala Ulaşmadı Ne Yapmalıyım?

Siparişiniz kargoya verildiğinde otomatik olarak kargo takip numarası e-posta adresinize gönderilir. Size göndermiş olduğumuz kargo takip numarası ile gönderinizi takip edebilirsiniz. Kargo takip numaranıza ulaşamadığınız durumlarda, bilgi@gizinizi.com  e-posta adresine durumu belirterek destek isteyebilirsiniz.